BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

OKW ukonstytuowały się...

10.10.2018 Obwodowe Komisje Wyborcze ds. przeprowadzenia wyborów oraz ds. ustalenia wyników wyborów na pierwszym posiedzeniu ukonstytuowały się w następujących składach:

 

OKW 1 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie:

 

Dariusz Malita - Przewodniczący

Ewelina Marta Leszczak - Zastępca Przewodniczącego

Paulina Maria Dąbrowska - Członek

Dominika Sarzyńska - Członek

Damian Wołczasty - Członek

Sara Edyta Tomczyk - Członek

Natalia Elżbieta Ledwożyw - Członek

Jan Siuzdak - Członek

Marek Gielara - Członek

 

OKW 1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie:

 

Piotr Bednarz - Przewodniczący 

Maria Stanisława Gielara - Zastępca Przewodniczącego

Sylwia Agnieszka Skoczyńska - Członek

Waldemar Tadeusz Sztyrak - Członek

Genowefa Franciszka Josse - Członek

Natalia Elżbieta Krawiec - Członek

Genowefa Jaszczycha - Członek 

Zofia Krystyna Stelmach - Członek

Wiesław Olechowski - Członek   

 

OKW 2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie:

 

Waldemar Stanisław Brudniak - Przewodniczący

Kamil Antoni Więcław - Zastępca Przewodniczącego

Agnieszka  Augustyn-Kuras - Członek

Grażyna Teresa Kozioł - Członek

Katarzyna Ewa Miś - Członek

Maciej Marek Kotulski - Członek

Mieszko Grzegorz Wójtowicz - Członek

Zbigniew Wincenty Gielara - Członek

Piotr Adam Dąbrowski - Członek

 

OKW 2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

 

Rafał Piotr Hader - Przewodniczący

Aleksander Dominik Gielara - Zastępca Przewodniczącego

Kamil  Działo - Członek

Beata  Kula - Członek

Martyna Patrycja Banaś - Członek

Krystyna Maria Trestka - Członek

Dorota Agata Mazurek - Członek

Anna Małgorzata Chmielowiec - Członek

Karol  Bednarz - Członek

 

OKW 3 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

 

Elżbieta Michalda Dąbrowska - Przewodniczący

Damian Michał Kubrak - Zastępca Przewodniczącego

Krzysztof Kamil Siuzdak - Członek

Sylwia Anna Rzucidło - Członek

Jakub Ryszard Pęcak - Członek

Alicja Ewa Litwin-Wołek - Członek

Aleksandra  Gielara - Członek

Elżbieta  Janusz - Członek

Daniel Krzysztof Urban - Członek

 

OKW 3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

 

Katarzyna Małgorzata Czekirda - Przewodniczący

Beata Joanna Mynart-Dziwota - Zastępca Przewodniczącego

Joanna Teresa Kocój - Członek

Grażyna  Zawierucka - Członek

Agnieszka Renata Gielara - Członek

Magdalena  Koprek - Członek

Katarzyna  Bąk - Członek

Katarzyna  Tubiak - Członek

Janusz  Maczuga - Członek

 

OKW 4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

 

Krystian Adam Wiszniowski - Przewodniczący

Tomasz Sebastian Śliwa - Zastępca Przewodniczącego

Elżbieta  Skowronek - Członek

Martyna Maria Ćwikła - Członek

Ireneusz Krzysztof Biały - Członek

Kinga Justyna Zielnicka - Członek

Krzysztof Antoni Mach - Członek

Natalia Katarzyna Ćwikła - Członek

Zofia  Plizga - Członek

 

OKW 4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

 

Agnieszka Anna Bzdoń - Przewodniczący

Marta Janina Wawrzaszek - Zastępca Przewodniczącego

Anna Urszula Jarosz - Członek

Paweł Seweryn Chmielowiec - Członek

Janina  Koza - Członek

Karolina Leontyna Baj - Członek

Aleksandra  Mucha - Członek

Weronika  Kotula - Członek

Teresa  Kopel - Członek

 

OKW 5 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

 

Aleksander Stanisław Mroczka - Przewodniczący

Magdalena Franciszka Maruszak-Bereziewicz - Zastępca Przewodniczącego

Adrian Piotr Pietrzyk - Członek

Konrad Michał Welter - Członek

Anna  Kruk - Członek

Jakub  Babiarz - Członek

Agnieszka  Deryło - Członek

Izabela Jadwiga Pelc - Członek

Barbara  Maniecka-Rup - Członek

 

OKW 5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

 

Marcin Tomasz Hanus - Przewodniczący

Jolanta Anna Potoczna-Baran - Zastępca Przewodniczącego

Anna Iwona Mroczka - Członek

Bronisław Jan Żak - Członek

Katarzyna Maria Siuzdak - Członek

Helena Maria Maczuga - Członek

Paulina Katarzyna Olechowska - Członek

Marcin  Goździewski - Członek

Natalia Maria Kulpa - Członek

 

OKW 6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

 

Lidia Anna Świeżawska - Przewodniczący

Ryszard  Hryniewski - Zastępca Przewodniczącego

Magdalena Maria Więcław - Członek

Barbara Elżbieta Gut - Członek

Kamil Sylwester Warenica - Członek

Barbara Maria Szklanny - Członek

Jakub  Rogoń - Członek

Wiesław Jerzy Naróg - Członek

Natalia  Zebzda - Członek

 

OKW 6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

 

Dorota  Gumuła - Przewodniczący

Magdalena Barbara Michalska - Zastępca Przewodniczącego

Maria Teresa Zielnicka - Członek

Eugeniusz  Josse - Członek

Elżbieta Magdalena Rydzik - Członek

Sabina Florek - Członek  

Mieczysław Gwóźdź - Członek  

Stefania Bielec - Członek  

Alina Sztaba - Członek  

 

OKW 7 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

 

Barbara  Krzemińska - Przewodniczący

Magdalena Seweryna Pawlikowska - Zastępca Przewodniczącego

Sebastian  Siuzdak - Członek

Barbara Maria Homel - Członek

Grzegorz Kazimierz Bachórz - Członek

Marek Grzegorz Świeżawski - Członek

Krzysztof Hubert Pęcak - Członek

Karolina Anna Karaś - Członek

 

OKW 7 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

 

Ewa  Gdula - Przewodniczący

Andrzej Jan Piotrowski - Zastępca Przewodniczącego

Mariusz Jan Ćwikła - Członek

Marian  Polak - Członek

Edyta  Herdyna - Członek

Paulina Katarzyna Welter - Członek

Katarzyna Karolina Wojnar - Członek

Sylwia  Tarajko - Członek

 

OKW 8 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

 

Maria  Martula - Przewodniczący

Oskar Dawid Bzdoń - Zastępca Przewodniczącego

Beata Irena Buczkowska-Pęcak - Członek

Klaudia  Tryczyńska - Członek

Joanna Monika Pęcak - Członek

Monika Ewa Lemiech - Członek

Patryk Marian Homel - Członek

Elżbieta  Gnatek - Członek

Marian Józef Miłobóg - Członek

 

OKW 8 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

 

Eugeniusz  Krzemiński - Przewodniczący

Marcin Janusz Gdula - Zastępca Przewodniczącego

Izabela Kazimiera Siuzdak - Członek

Józefa  Jeziorowska - Członek

Aleksandra  Otręba - Członek

Zuzanna Anna Kotulska - Członek

Ewelina Dominika Mucha - Członek

Aleksandra  Ćwikła - Członek

Aleksandra  Majcher - Członek

 

OKW 9 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

 

Bożena Maria Zygmunt - Przewodniczący

Marta Agata Górska - Zastępca Przewodniczącego

Adam  Mazurek - Członek

Aleksander Marian Ćwikła - Członek

Krzysztof  Banaś - Członek

Wiesław Piotr Urbanik - Członek

 

OKW 9 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie

 

Alina Krystyna Zygmunt-Kulesza - Przewodniczący

Marian Kazimierz Kiełbowicz - Zastępca Przewodniczącego

Karolina  Zebzda - Członek

Jan Adam Halwa - Członek

Mateusz Łukasz Polak - Członek

Krystyna Teresa Goździewska - Członek

 

Data publikacji: 12-10-2018 08:07
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane