BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Komunikat dotyczący stanu realizacji projektu OZE - 11.10.2018

Nowe informacje dotyczące projektu:

  1. Wyłoniono najkorzystniejszą ofertę na montaż kotłów na biomasę. Jeżeli wyłoniony oferent zdecyduje się na realizację zamówienia, kolejnym etapem będzie zawarcie z nim umowy. Ze szczegółami postępowania można zapoznać się tutaj.
  2. W dalszym ciągu trwa postępowanie w celu wyłonienia firmy do instalacji fotowoltaicznych i montażu pomp ciepła. Do oferentów wysłane zostało ponowne wezwanie o uzupełnienie dokumentacji, by potwierdzić, że zaproponowane urządzenia spełniają wymagania określone w przetargu.
  3. Umowy z uczestnikami projektu, którym przydzielono kotły na biomasę, instalacje fotowoltaiczne i/lub pompy ciepła, będą podpisywane po zawarciu umów z wykonawcami wymienionych instalacji. Zawieranie umów z mieszkańcami poprzedzone będzie spotkaniami informacyjnymi (terminy spotkań wstępnie planowane są na I połowę listopada br.).
  4. Wykonawcy wyłonieni do montażu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i kotłów na biomasę zobowiązani będą do wykonania zamówienia najpóźniej do 15 sierpnia 2019 r. W przypadku instalacji fotowoltaicznych termin ich montażu w dużej mierze uzależniony jest od warunków atmosferycznych (śnieg, deszcz), natomiast pomp ciepła i kotłów na biomasę – od długości i intensywności sezonu grzewczego.

 

Informacje dotyczące solarów:

  1. Przypominamy o konieczności dostarczania informacji niezbędnych do przygotowania umów na montaż kolektorów słonecznych (szczegółowo informowaliśmy o nich TUTAJ.
  2. Od 15 października br. przystępujemy do podpisywania umów z mieszkańcami Leżajska (uczestnikami projektu z przydzieloną instalacją solarną) na montaż kolektorów słonecznych.
  3. 30 października br. mija termin wpłat wkładu własnego dla osób, które preferują montaż kolektorów słonecznych jeszcze w 2018 r. Rozpoczęcie prac montażowych wyznaczone jest na 5 listopada 2018 r. i uzależnione będzie od warunków atmosferycznych (śnieg, deszcz).
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane