BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Informacje o powtórzonym przetargu - 11.10.2018

W dniu 31.08.2018 r. nastąpiło otwarcie ofert złożonych w powtórzonym postępowaniu o naborze wykonawców na montaż i instalację odnawialnych źródeł energii na budynkach mieszkalnych na terenie gmin Grodzisko Dolne i Miasto Leżajsk dotyczących instalacji fotowoltaicznych, kotłów na biomasę i pomp ciepła.

W przetargu wzięło udział 11 firm, które złożyły 13 ofert, w tym na:

  1. instalacje fotowoltaiczne – 7 ofert
  2. kotły na biomasę – 3 oferty
  3. pompy ciepła – 3 oferty

Ze szczegółami złożonych ofert można zapoznać się tutaj.

Mieszkańców oczekujących na montaż wymienionych powyżej instalacji informujemy, że wciąż trwa proces związany z weryfikacją złożonych ofert. Kolejnym krokiem będzie podpisanie umów z wykonawcami, a następnie odbędzie się spotkanie z uczestnikami projektu w podziale na poszczególne rodzaje instalacji.  Przekazane zostaną szczegółowe informacje o zasadach i kosztach uczestnictwa w projekcie, oraz o prawach i obowiązkach z tym związanych.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane