Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Wniosek o dofinansowanie projektu OZE złożony – 11.07.2017

Leżajsk, dnia 11.07.2017 r.

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Leżajska w marcu 2017 r. Gmina Miasto Leżajsk złożyła do Urzędu Marszałkowskiego projekt partnerski pt. „Montaż i instalacja odnawialnych źródeł energii na budynkach mieszkalnych na terenie gmin Grodzisko Dolne i Miasto Leżajsk” w ramach unijnych środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Przedsięwzięcie to przewiduje montaż paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, jak również wymianę tradycyjnych kotłów węglowych. 

 

Zważywszy na dużą konkurencję oraz na kryteria konkursowe premiujące projekty „duże”, miasto Leżajsk wraz z gminą Grodzisko Dolne podjęły wolę współpracy w zakresie wspólnej realizacji projektu o wartości 12,8 mln zł z rozkładem zamontowanych instalacji odpowiednio 320 dla Leżajska oraz 680 dla Grodziska Dolnego. 

 

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia projektu mieszkańcy Miasta Leżajsk którzy złożyli deklaracje uczestnictwa w projekcie otrzymają dofinansowanie montażu wybranej instalacji OZE w wysokości 85 %. 

 

Aktualnie wniosek uzyskał pozytywną ocenę formalną i został zakwalifikowany do oceny merytorycznej

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane