BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Przedszkole piłkarskie Legii Warszawa

Kilka miesięcy temu Zarząd Klubu Piłkarskiego Sparta Leżajsk rozpoczął rozmowy z Legia Soocer Schools o możliwości otwarcia Przedszkola Piłkarskiego Legii Warszawa w Leżajsku.

Zarząd kilkakrotnie spotykał się z przedstawicielami Legii Warszawa w celu omówienia szczegółów dotyczących możliwości utworzenia takiego ośrodka w Leżajsku. Przedstawiciele Legia Soccer Schools byli również w Leżajsku by zobaczyć obiekty sportowe, na których dzieci będą trenować.

Legia Warszawa to jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce: 12-krotny Mistrz Polski, 12 –krotny Wicemistrz Polski, 18-krotny zdobywca Pucharu Polski, klub wielokrotnie reprezentujący kraj w rozgrywkach międzynarodowych. Założona przez niego Fundacja Legia Soccer Schools prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, a przy okazji wyławia talenty m.in. z tworzonych przez siebie Przedszkoli Piłkarskich
 
Klub Piłkarski Sparta Leżajsk został pozytywnie oceniony jako klub bardzo dobrze rozwijający się i posiadający ogromny potencjał.
W czerwcu br. doszło do podpisania umowy partnerskiej, co sprawia, że Sparta Leżajsk staje się partnerem dla Mistrza Polski. Dzięki temu porozumieniu w Leżajsku powstanie Piłkarskie Przedszkole Legii Warszawa.
Treningi będą się odbywały na Orliku przy Zespole Szkół Licealnych i w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych.
Jest to drugi taki ośrodek na Podkarpaciu.
W imieniu Sparty Leżajsk mowę podpisał Prezes Zarządu Waldemar Tłuczeki Wiceprezes Zarządu Grzegorz Baj.W szkoleniach i rozmowach uczestniczył także Członek Zarządu Piotr Miazga.

Piłkarskie przedszkola – Legia Soccer Schools
 
„Piłkarskie Przedszkola Legii” to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia.
Nowa inicjatywa Legii Warszawa „Piłkarskie Przedszkola Legii” jest częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Shools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie. Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenera oraz asystentami, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną.
Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.
Starannie wyselekcjonowana kadra trenerska to osoby, które na co dzień prowadzą zajęcia piłkarskie w najlepszym miejscu do rozwoju młodych talentów – Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Bazując na swoim doświadczeniu oraz programie zajęć stworzonym specjalnie dla najmłodszych, wspierają chęć do ruchu młodych chłopców i dziewczynek i dają szansę na przeżycie niezapomnianych chwil.
 By wzmocnić poczucie więzi między rodzicem a jego pociechą w ramach zajęć „Piłkarskie Przedszkola Legii” będziemy zachęcać do udziału w zajęciach również opiekunów naszych małych adeptów piłki nożnej.
Wielkie otwarcie przedszkola z udziałem przedstawicieli Legii Warszawa, zawodników oraz maskotki odbędzie się we wrześniu.
 
W tej chwili trwają zapisy. Każdy zainteresowany musi się zarejestrować na stronie    

leżajsk.legiasooccerschools.pl 

lsl.jpeg
kontakt: tel. 531 063 665,   605 182 754
(jb)

 

 

Data modyfikacji: 27-12-2016 10:00
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane