BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Przedszkole piłkarskie Legii Warszawa

Kilka miesięcy temu Zarząd Klubu Piłkarskiego Sparta Leżajsk rozpoczął rozmowy z Legia Soocer Schools o możliwości otwarcia Przedszkola Piłkarskiego Legii Warszawa w Leżajsku.

Zarząd kilkakrotnie spotykał się z przedstawicielami Legii Warszawa w celu omówienia szczegółów dotyczących możliwości utworzenia takiego ośrodka w Leżajsku. Przedstawiciele Legia Soccer Schools byli również w Leżajsku by zobaczyć obiekty sportowe, na których dzieci będą trenować.

Legia Warszawa to jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce: 12-krotny Mistrz Polski, 12 –krotny Wicemistrz Polski, 18-krotny zdobywca Pucharu Polski, klub wielokrotnie reprezentujący kraj w rozgrywkach międzynarodowych. Założona przez niego Fundacja Legia Soccer Schools prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, a przy okazji wyławia talenty m.in. z tworzonych przez siebie Przedszkoli Piłkarskich
 
Klub Piłkarski Sparta Leżajsk został pozytywnie oceniony jako klub bardzo dobrze rozwijający się i posiadający ogromny potencjał.
W czerwcu br. doszło do podpisania umowy partnerskiej, co sprawia, że Sparta Leżajsk staje się partnerem dla Mistrza Polski. Dzięki temu porozumieniu w Leżajsku powstanie Piłkarskie Przedszkole Legii Warszawa.
Treningi będą się odbywały na Orliku przy Zespole Szkół Licealnych i w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych.
Jest to drugi taki ośrodek na Podkarpaciu.
W imieniu Sparty Leżajsk mowę podpisał Prezes Zarządu Waldemar Tłuczeki Wiceprezes Zarządu Grzegorz Baj.W szkoleniach i rozmowach uczestniczył także Członek Zarządu Piotr Miazga.

Piłkarskie przedszkola – Legia Soccer Schools
 
„Piłkarskie Przedszkola Legii” to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia.
Nowa inicjatywa Legii Warszawa „Piłkarskie Przedszkola Legii” jest częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Shools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie. Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenera oraz asystentami, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną.
Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.
Starannie wyselekcjonowana kadra trenerska to osoby, które na co dzień prowadzą zajęcia piłkarskie w najlepszym miejscu do rozwoju młodych talentów – Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Bazując na swoim doświadczeniu oraz programie zajęć stworzonym specjalnie dla najmłodszych, wspierają chęć do ruchu młodych chłopców i dziewczynek i dają szansę na przeżycie niezapomnianych chwil.
 By wzmocnić poczucie więzi między rodzicem a jego pociechą w ramach zajęć „Piłkarskie Przedszkola Legii” będziemy zachęcać do udziału w zajęciach również opiekunów naszych małych adeptów piłki nożnej.
Wielkie otwarcie przedszkola z udziałem przedstawicieli Legii Warszawa, zawodników oraz maskotki odbędzie się we wrześniu.
 
W tej chwili trwają zapisy. Każdy zainteresowany musi się zarejestrować na stronie    

leżajsk.legiasooccerschools.pl 

lsl.jpeg
kontakt: tel. 531 063 665,   605 182 754
(jb)

 

Data modyfikacji: 27-12-2016 10:00
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane