Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 14.09.2018 13:20

Dzień dobry. Jestem mieszkanką Leżajska pewnego osiedla nie opodal Klasztoru, z obawą przed nowym sezonem grzewczym proszę o informację czy miasto Leżajsk ma sprzęt oraz czy przewiduje kontrole układów kominowych mianowicie kontrolę ludzi którzy spalają śmieci i plastiki, w swoich piecach, co roku jest co raz gorzej bywają dni że dym aż drapie w oczy i gardło, niewyedukowani ludzie trują samych siebie i innych do o koła, sama mam piec gazowy i drażni mnie to że nie mogę w zimie wyjść z domu z dzieckiem na spacer, bo nie ma czym oddychać. proszę jeszcze o wytyczne gdzie mogę kierować skargi oraz donosy na sąsiadów którzy kopcą plastikami ? z góry dziękuję za odpowiedź. Jolanta Z.

 

Niestety, Urząd Miejski w Leżajsku nie jest wyposażony w sprzęt pozwalający na badanie składu dymu i popiołu z palenisk kotłów c.o. oraz pieców domowych. Być może uda się nabyć taki specjalistyczny sprzęt w nadchodzącym roku.

Skargi na temat uciążliwości wynikających z ogrzewania domów nieodpowiednim opałem można zgłaszać do Straży Miejskiej pod nr telefonu 242-62-55.

Beata Jodkowska - Kierownik Biura Ochrony Środowiska

Data publikacji: 24-09-2018 08:29
Data modyfikacji: 24-09-2018 13:47
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane