BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

III Edycja Funduszu Społecznego Grupy Żywiec

23.07.2018, Warszawa

III Edycja Funduszu Społecznego Grupy Żywiec

Rusza kolejna edycja Funduszu Społecznego Grupy Żywiec, którego celem jest wsparcie mieszkańców w realizacji projektów na rzecz rozwoju społeczności Leżajska i okolic. Lokalne organizacje mogą przedstawiać swoje pomysły do 20 sierpnia 2018 roku.

Co zrobić, aby uzyskać grant?

Należy przedstawić swój pomysł na projekt we wniosku grantowym, który można znaleźć na stronie , a następnie wysłać go na adres .

Jakie projekty chce dofinansować Grupa Żywiec?

Te, których realizacja przełoży się na realne wzmocnienie rozwoju lokalnej społeczności na terenie Leżajska lub jego okolic. Istotne jest również zaangażowanie mieszkańców w realizację projektu, wyjście w kierunku ich potrzeb, a także oryginalność zaproponowanego rozwiązania. W ramach tegorocznej edycji Rada Funduszu Społecznego Grupy Żywiec planuje przyznać w Leżajsku do pięciu grantów po 10 000 zł każdy.

Fundusz Społeczny Grupy Żywiec jest ściśle związany z Dialogiem Społecznym, podczas którego firma rozmawia z lokalnymi liderami na temat tego, jak wspólnie realizować ważne dla rozwoju miasta inicjatywy. Na ostatnim spotkaniu uczestnicy po raz kolejny dyskutowali na temat największych wyzwań stojących przed mieszkańcami Leżajska i okolic, w efekcie ponownie wskazując na trzy kluczowe obszary tematyczne, w ramach których można zgłaszać projekty:

- aktywizowanie społeczności lokalnej,

- wspieranie lokalnych liderów,

- rozwijanie marki miasta Leżajsk i regionu. 

Fundusz Społeczny Grupy Żywiec skierowany jest do lokalnych stowarzyszeń, fundacji, instytucji kultury i sportu oraz innych instytucji posiadających osobowość prawną i pochodzących z miast, w których zlokalizowane są browary firmy.

 

Data publikacji: 24-07-2018 14:54
Data modyfikacji: 24-07-2018 14:59
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane