BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Interaktywny cmentarz

Przez kilka ostatnich miesięcy trwały na Cmentarzu Komunalnym w Leżajsku intensywne prace inwentaryzacyjne. W ich wyniku powstały mapy i plany, sporządzone na podstawie danych z pomiaru geodezyjnego. A dzięki spisowi "z natury" wszystkich osób pochowanych na cmentarzach, stworzono system administracji oraz zbudowano stronę internetową Cmentarza.

Na stronie znajduje się Interaktywny Plan Cmentarza, na którym można odnaleźć dane o każdym grobie i osobach w nich pochowanych wraz z miniaturą zdjęcia.

Z kolei w Galerii możemy podziwiać piękne nagrobki i krzyże z różnych okresów.

Zakładka Rocznice przypomina o osobach zmarłych danego dnia kalendarzowego.

Najważniejsza jest oczywiście wyszukiwarka, w której po wpisaniu nazwiska i imienia możemy odnaleźć pochowanego.

Prace nadal trwają więc wszystkie błędy i zauważone niezgodności prosimy przekazywać administratorowi strony czyli MZK Sp. z o.o. w Leżajsku.

 

 http://www.mogily.pl/lezajskkomunalny

 

102.jpeg

Data publikacji: 18-07-2018 09:58
Data modyfikacji: 18-07-2018 10:07
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane