BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Interaktywny cmentarz

Przez kilka ostatnich miesięcy trwały na Cmentarzu Komunalnym w Leżajsku intensywne prace inwentaryzacyjne. W ich wyniku powstały mapy i plany, sporządzone na podstawie danych z pomiaru geodezyjnego. A dzięki spisowi "z natury" wszystkich osób pochowanych na cmentarzach, stworzono system administracji oraz zbudowano stronę internetową Cmentarza.

Na stronie znajduje się Interaktywny Plan Cmentarza, na którym można odnaleźć dane o każdym grobie i osobach w nich pochowanych wraz z miniaturą zdjęcia.

Z kolei w Galerii możemy podziwiać piękne nagrobki i krzyże z różnych okresów.

Zakładka Rocznice przypomina o osobach zmarłych danego dnia kalendarzowego.

Najważniejsza jest oczywiście wyszukiwarka, w której po wpisaniu nazwiska i imienia możemy odnaleźć pochowanego.

Prace nadal trwają więc wszystkie błędy i zauważone niezgodności prosimy przekazywać administratorowi strony czyli MZK Sp. z o.o. w Leżajsku.

 

 http://www.mogily.pl/lezajskkomunalny

 

102.jpeg

Data publikacji: 18-07-2018 09:58
Data modyfikacji: 18-07-2018 10:07
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane