BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Program lokalnych inwestycji społecznych

Burmistrz Miasta Leżajsk i Fundacja Veolia Polska

mają przyjemność zaprosić Państwa

na spotkanie i warsztaty

związane ze wzmacnianiem świadomości mieszkańców Leżajska wokół tematu skutecznej ochrony środowiska naturalnego na terenie naszej gminy i świadomego korzystania z zasobów poprzez m.in.:

  • współpracę międzysektorową: pomiędzy organizacjami pozarządowymi, jednostkami samorządu, biznesem i mieszkańcami,
  • edukację ekologiczną,
  • aktywizowanie różnych grup mieszkańców gminy w działania na rzecz ekologii,
  • itp.

Spotkanie połączone z warsztatami odbędzie się

4 czerwca 2018 roku w godz. 12:00 – 14:00

w Sali Kameralnej Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku

przy ul. Mickiewicza 65

Spotkanie i warsztaty 4 czerwca 2018 stanowią pierwszy etap projektu pt.: „Program lokalnych inwestycji społecznych” Fundacji Veolia Polska, prowadzonego pod patronatem Burmistrza Miasta Leżajsk, we współpracy z Urzędem Miasta Leżajsk.

Spodziewanym efektem warsztatów, adresowanych w szczególności do przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządowych, lokalnego biznesu i mieszkańców gminy jest zaprojektowany wspólnie konkurs grantowy, który przyczyni się do zmiany postaw ekologicznych mieszkańców gminy oraz zmotywuje ich do angażowania się w działania na rzecz ochrony środowiska i lokalnej wspólnoty oraz wspierania zrównoważonego rozwoju miasta.

Konkurs o profilu ekologicznym zostanie ogłoszony w czerwcu i będzie trwał do końca listopada 2018 roku.

Data publikacji: 22-05-2018 15:06
Data modyfikacji: 22-05-2018 15:07
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane