BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Koncert - Śpiewnik polski w Strasznym Dworze

Burmistrz Leżajska zaprasza na koncert  „Śpiewnik polski w Strasznym Dworze” realizowany w ramach obchodów 100 - lecia odzyskania Niepodległości Polski.

W spektaklu opartym na operze Stanisława Moniuszki ”Straszny Dwór” wystąpią cenieni śpiewacy, solistom towarzyszyć będzie chór i orkiestra.

W programie zostaną wykonane również polskie pieśni patriotyczne i wojskowe powstałe na przestrzeni wieków.

Koncert odbędzie się 28 kwietnia o godz. 19.00 w Miejskim Centrum Kultury
w Leżajsku. Rezerwacja miejsc i odbiór wejściówek w kasie kina Miejskiego Centrum Kultury  w godz. 14.00 - 20.00. Ilość miejsc ograniczona.

 

plakacio.jpeg
 

Data publikacji: 20-04-2018 11:27
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane