BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Wspieramy lokalną inicjatywę

Kończy się okres składania rocznych zeznań podatkowych. Tych którzy jeszcze się nie rozliczyli z Urzędem Skarbowym zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku.

Masz możliwość pozostawienia 1% podatku u siebie.
Nie oddaj go do Warszawy.  Przekaż 1% podatku dochodowego Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku utworzonej przez Leżajskie Stowarzyszenie Rozwoju.
JPEGWpisz w PIT 0000328376.jpeg (184,97KB)

Wesprzyj zdolną młodzież i ciekawe lokalne inicjatywy. Razem z nami włącz się w budowę wspólnego dobra.
Przekazując 1% podatku dochodowego naszej organizacji przekazujesz go tym samym ludziom i organizacjom z twojego najbliższego otoczenia. Twoje pieniądze zostaną w miejscu, w którym żyjesz, z którego pochodzisz lub do którego czujesz sentyment.
Zobacz, jakie prowadzimy działania odwiedź nas na
www.fundacja.lsr.pl".
 
Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku
ul. Targowa 9, 36-300 Leżajsk
e-mail: 
 
Wspieramy lokalną inicjatywę

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane