BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Realizacja programu „rodzina 500+” w leżajsku

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Leżajsku informuje, że 21 kwietnia 2016 r. (w czwartek) od godziny 11.00 na placu przed Miejskim Centrum Kultury pracownicy Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej udzielać będą szczegółowych informacji, porad i wyjaśnień  dotyczących realizacji programu „Rodzina 500+”.

W tym samym czasie odbywać się będzie również akcja informacyjno–promocyjna Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z wykorzystaniem specjalnie oznakowanego busa 500 +.
Ponadto informujemy, że na dzień 13 kwietnia 2016 do Miejskiego Ośrodku Pomocy Społecznej w Leżajsku wpłynęło 500 wniosków na wypłatę świadczeń wychowawczych. Wnioski te dotyczącą 840 dzieci. Drogą elektroniczną dostarczono 92 wnioski. Pierwsza wypłata świadczeń wychowawczych planowana jest na 18 kwietnia br. i dotyczyć będzie części złożonych wniosków. Kolejna wypłata odbędzie się pod koniec miesiąca. Osoby, które nie złożyły jeszcze wniosków o świadczenia wychowawcze zachęcamy do wizyty w MOPS albo przesłanie wniosku drogą elektroniczną. Jednocześnie przypominamy, że aby otrzymać wypłatę świadczeń z wyrównaniem od kwietnia br. trzeba złożyć kompletny wniosek do 1 lipca 2016 r.

Data modyfikacji: 02-01-2017 09:34
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane