BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

WIELKA WIGILIA PRZED RATUSZEM

 

     22 grudnia (piątek) o godz. 14.30 rozpocznie się, wzorem ubiegłego roku, spotkanie wigilijne dla wszystkich mieszkańców miasta. Znów staną stoły a na nich potrawy: barszcz z uszkami, pierogi ruskie, kapusta z grochem, kasza gryczana z sosem grzybowym, cebula z olejem lnianym, piernik i kompot z suszonych owoców.

     Można będzie przełamać się opłatkiem, złożyć życzenia, wspólnie pokolędować oraz posłuchać kolędników z leżajskich szkół i MCK.

    Na wigilię zapraszają jej gospodarze – burmistrz Ireneusz Stefański, starosta Marek Śliż, ksiądz proboszcz Marek Cisek oraz kustosz leżajskiego Sanktuarium o. Sylwester Skirliński. W organizację wigilii włączy się, podobnie jak w zeszłym roku, Warsztat Terapii Zajęciowej działający przy Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

 

Data publikacji: 13-12-2017 11:29
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane