BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Wybieramy osobowość roku!

     Wszystkich mieszkańców miasta zapraszamy do wzięcia udziału w zainicjowanym przez „Nowiny” plebiscycie – OSOBOWOŚĆ ROKU. Na wybraną przez siebie osobę (oczywiście działającą w Leżajsku)  można głosować w czterech kategoriach:

  1. Kultura
  2. Działalność społeczna i charytatywna
  3. Samorząd i społeczność lokalna
  4. Biznes

     Żeby wziąć w akcji udział wystarczy wytypować kandydata (imię i nazwisko), przyporządkować go do odpowiedniej kategorii, krótko uzasadnić swój wybór i wszystkie te informacje wysłać pocztą elektroniczną na adres:   ( z dopiskiem OSOBOWOŚĆ ROKU). Głosujemy do 8 grudnia.

Data publikacji: 30-11-2017 08:24
Data modyfikacji: 30-11-2017 08:25
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane