BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Wybieramy osobowość roku!

     Wszystkich mieszkańców miasta zapraszamy do wzięcia udziału w zainicjowanym przez „Nowiny” plebiscycie – OSOBOWOŚĆ ROKU. Na wybraną przez siebie osobę (oczywiście działającą w Leżajsku)  można głosować w czterech kategoriach:

  1. Kultura
  2. Działalność społeczna i charytatywna
  3. Samorząd i społeczność lokalna
  4. Biznes

     Żeby wziąć w akcji udział wystarczy wytypować kandydata (imię i nazwisko), przyporządkować go do odpowiedniej kategorii, krótko uzasadnić swój wybór i wszystkie te informacje wysłać pocztą elektroniczną na adres:   ( z dopiskiem OSOBOWOŚĆ ROKU). Głosujemy do 8 grudnia.

Data publikacji: 30-11-2017 08:24
Data modyfikacji: 30-11-2017 08:25
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane