Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z: 20.10.2017 11:50

Dzień Dobry, Uzyskaliśmy informacje od Księdza proboszcza z Fary, że planujecie Państwo wykonanie Wirtualnego Spaceru po mieście Leżajsk. Nasza firma wykonuje takie realizacje w technologii Google Business View. Niebawem będzie dostępna sesji Fary w leżajsku. W związku z powyższym mam pytanie, czy Państwo realizujecie taki projekt unijny albo czy i kiedy będzie realizowany? (...)

 

Wirtualny spacer po mieście Leżajsk to inicjatywa w zakresie promocji miasta, która jest już realizowana przez Miejskie Centrum Kultury. Aktualnie wybrana do realizacji tego zadania firma pracuje nad jego ukończeniem.

Urszula Wójciak - Kierownik Biura Rozwoju Gospodarczego i Promocji Miasta

Data publikacji: 25-10-2017 14:04
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane