Kolejna sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Leżajsku
27 maja 2026 roku odbyła się kolejna sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Leżajsku. Podczas obrad radni przedstawili sprawozdania z udziału w licznych wydarzeniach i inicjatywach, w których aktywnie uczestniczyli w ostatnim czasie. Młodzi radni podsumowali m.in. udział w wydarzeniu „CyberRównowaga”, warsztatach Podkarpackiej Akademii Obywatelskiej, miejskich obchodach Dnia Ziemi oraz Podkarpackim Kongresie Młodzieżowych Rad. Rozmawiali również o dalszych planach i kolejnych działaniach podejmowanych przez Młodzieżową Radę.
Dziękujemy za udział w sesji oraz za zaangażowanie, aktywność i udział w działaniach na rzecz młodzieży oraz naszego miasta.
27.05.2026 sesja MRM
