Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z: 16-10-2017 17:38

Szanowny Panie Burmistrzu, mam dwa pytania:

1. Co dzieje się z przebudową Rynku?

 

2. Kiedy mieszkańcy miasta będą mieli dostęp do internetu kablem światłowodowym. Na mojej ulicy - Ogrodowej została zlikwidowana dostawa internetu drogą kablową, korzystamy z drogi radiowej, która jest wielce zawodna.

 

Z wyrazami szacunku (...)

 

  1. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego (RPO) Miasto Leżajsk przygotowuje się do aplikacji projektu obejmującego trzy zadania: adaptacja zabytkowej wieży dzwonniczej kościoła farnego na potrzeby ruchu turystycznego; zmiana zagospodarowania przestrzeni publicznej dotyczącej obszaru rynku i skweru ks. St. Lubasa; zmiana zagospodarowania przestrzeni publicznej obejmującej plac przed MCK. Na części zadań prace projektowe dobiegły końca, na części są na ukończeniu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przewidywany nabór wniosków do RPO w IV kwartale 2017 r. zostanie przesunięty na I kwartał 2018 r.

 

  1. Miasto Leżajsk jako jednostka samorządu terytorialnego nie prowadzi jakichkolwiek prac związanych z rozbudową infrastruktury internetowej. Budowa linii światłowodowych realizowana jest przez operatorów prywatnych, którzy korzystają ze środków unijnych.  Na terenie miasta parają się tym: Orange Polska S.A. oraz Pro Video Studio Life Wacław Słychan.
Data publikacji: 23-10-2017 14:26
Data modyfikacji: 24-10-2017 13:00
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane