BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem Mieczysławem Małkiem w Bibliotece Publicznej w Leżajsku

"Biblioteka Publiczna im. Stanisława Wyspieńskiego w Leżajsku zaprasza na spotkanie z podróżnikiem i fotografem - Mieczysławem Małkiem z Leżajska, obecnie mieszkającym w Krakowie. Pan Mieczysław otrzymał tytuł "Podróżnika roku 2006". 

Spotkanie z podróżnikiem odbędzie się w Bibliotece Publicznej ul. Jarosławska 1 w Leżajsku,w dniu 19 lutego (piątek) o godz. 17.00.

(jb)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane