Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Wspólnie o Konstytucji

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego zaprasza na otwarte spotkanie regionalne dotyczące referendum konsultacyjnego w sprawie Konstytucji RP.

                W spotkaniu udział weźmie Pan Paweł Mucha – Pełnomocnik Prezydenta RP ds. referendum. Tematem wiodącym będzie polityka regionalna. W charakterze ekspertów w pierwszej części spotkania wezmą udział: Pan prof. Dariusz Dudek – konstytucjonalista oraz Pan Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego. W drugiej części przewidziany jest czas na otwartą debatę, w której swoje uwagi i propozycje będą mogli wyrazić uczestnicy tego wydarzenia.

                 Spotkanie odbędzie się w dniu 18 września 2017 roku (poniedziałek), godz. 15.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, al. Łukasza Cieplińskiego 4, sala sesyjna Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Data publikacji: 14-09-2017 08:19
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane