BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Zapraszamy na bieg pod hasłem „TROPEM WILCZYM”

Dzięki współpracy Muzeum Ziemi Leżajskiej, Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta w Leżajsku, Klubu Turystycznego Przygoda oraz Miejskiego Centrum Kultury zrodził się pomysł organizacji wydarzenia pod hasłem „Tropem Wilczym”.

Bieg pod hasłem „Tropem Wilczym” realizowany jest w całej Polsce od czterech lat i przyciąga, a zarazem łączy osoby lubiące zarówno sport, jak i historię.
 
Wydarzenie niesie silne przesłanie patriotyczne. Bieganie staje się coraz popularniejsze a dzięki krótkiemu dystansowi wynoszącemu 1963 metry uczestnikami projektu stają się także osoby niebiegające na co dzień.
 
Bieg odbędzie się 28 lutego o godz. 12:00 spod Muzeum Ziemi Leżajskiej. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy oraz dyplom, zaś zarejestrowanych pierwszych 300 osób dodatkowo odbierze pamiątkowy medal, koszulkę z nadrukiem, torbę, opaskę oraz materiały promocyjne.
 
Zapisy można zgłaszać pod adresem: http://muzeum-lezajsk.pl/bieg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane