Facebook Miasta Leżajsk

Nowy okres świadczeniowy – wnioski online od 1 lipca 2024 r na świadczenia rodzinne i fundusz alimentacyjny.

W związku z nowym okresem ustalania uprawnień do świadczeń, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Leżajsku informuje, że od 1 lipca 2024 r. można składać, wyłącznie elektronicznie, wnioski o świadczenia rodzinne i świadczenia z funduszu alimentacyjnego na okres zasiłkowy 2024/2025.
Wnioski elektroniczne na wskazane świadczenia można składać za pomocą portalu informacyjno-usługowego Emp@tia (empatia.mpips.gov.pl).

ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI W LIPCU 2024 r, NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZŁOŻENIA WNIOSKÓW W FORMIE TRADYCYJNEJ (PAPIEROWEJ) NA NOWY OKRES ZASIŁKOWY/ ŚWIADCZENIOWY.
Dopiero od 1 sierpnia 2024 r. wnioski o w/w świadczenia będzie można składać również w formie papierowej.

Data publikacji: 04-07-2024 08:08
Data modyfikacji: 04-07-2024 08:10