Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 17.06.2024 11:49

Dzień dobry. Panie Burmistrzu mam prośbę , aby ktoś odpowiedzialny za bezpieczeństwo przeszedł się chodnikami po ulicach Leżajska i zwrócił uwagę na krzewy i drzewa których gałęzie znajdują się na chodnikach i ścieżkach rowerowych, a co za tym idzie stwarzają zagrożenie dla pieszych i rowerzystów. W pierwszej kolejności zapraszam na ulicę Długą.

 

Z poważaniem Piotr K.

 

W odpowiedzi na interwencję z 17 czerwca 2024r dotyczącą zagrożenia dla pieszych i rowerzystów korzystających z chodnika przy ul. Długiej informuję że po ustaleniu właściciela terenu i interwencji Straży Miejskiej  trawy zostały wykoszone i  wystające gałęzie obcięte.

Również inne chodniki na terenie miasta są sukcesywnie monitorowane pod kątem usuwania roślinności, a tym samym zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników.

 

Paweł Wołowiec

Straż Miejska w Leżajsku

Data publikacji: 28-06-2024 09:03
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane