Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Burmistrz Leżajska, spotkał się z Chórem Cantiamo!

W dniu 19.06 br. Burmistrz Leżajska, Pan Krzysztof Trębacz, spotkał się z Chórem Cantiamo! ???? Przypomnijmy, że w dniach 7-9 czerwca 2024 r. podczas 42. Ogólnopolskiego Konkursu Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy, Chór Cantiamo wraz z Panią dyrygent Barbarą Kuczek zdobył:
???? ZŁOTY KAMERTON
???? Puchar Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za najwyższą punktację oraz za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego
???? Nagrodę specjalną Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 3000 zł
???? Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla dyrygentki Barbary Kuczek w wysokości 1000 zł
????️ Nagrodę specjalną Prezydenta Miasta Bydgoszczy w wysokości 1500 zł
????️ Nagrodę specjalną jury nieoficjalnego
W trakcie spotkania w sali obrad Rady Miejskiej w Leżajsku Chór odśpiewał Hymn Ogólnopolskiego Konkursu Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży "Gaude Mater Polonia" ????.
Pan Burmistrz złożył gratulacje i podziękowanie za dotychczasowe reprezentowanie Miasta Leżajsk na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej ????. Przekazał na ręce Pani Dyrygent drobny upominek ????, a wszystkim członkom Chóru wręczył kwiaty ????. Po wspólnym zdjęciu ????, zaprosił wszystkich na lody ????.
Gratulujemy Chórowi Cantiamo i życzymy dalszych sukcesów! ????????

 

 

 

Data publikacji: 19-06-2024 21:08
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane