Facebook Miasta Leżajsk

w Leżajsku odbędzie się III sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z II sesji Rady Miejskiej.
  3. Sprawozdanie z pracy Burmistrza w okresie międzysesyjnym.
  4. Rozpatrzenie Raportu o stanie Miasta Leżajska za 2023 rok - debata.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Burmistrzowi Leżajska wotum zaufania.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Miasta Leżajska za 2023 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Burmistrzowi Leżajska absolutorium z tytułu wykonania budżetu Miasta Leżajska za 2023 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego skonsolidowanego bilansu Miasta Leżajska za 2023 r.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Leżajskiemu w 2024 roku.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Miasta Leżajska na 2024 rok.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Nr 73/23 dla terenu położonego pomiędzy ulicami: Rynek, Krótka, Górna i Piekarska w Leżajsku.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego Miasta Leżajska.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie powołania doraźnej Komisji ds. nazewnictwa ulic i placów w mieście Leżajsk.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie pozbawienia kategorii drogi publicznej gminnej – części ul. Rynek w Leżajsku poprzez wyłączenie jej  z użytkowania,
  15. Wnioski i zapytania bieżące.

Marcin Czubat

Rady Miejskiej w Leżajsku

Wszystkich uczestników sesji Rady Miejskiej w Leżajsku informujemy, iż obrady są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Transmisja (streaming) obrad jest dostępna w sieci Internet w dniu sesji pod adresem:

rada.miastolezajsk.pl

streaming2.jpeg

Natomiast nagrania archiwalnych sesji zamieszczane są na stronie internetowej:

rada.miastolezajsk.pl w zakładce Transmisja i Nagrania.

Data publikacji: 07-06-2024 12:36