BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Zaproszenie na sesję Rady Miejskiej w Leżajsku w dniu 8 stycznia 2016 r.

Informuję zainteresowanych mieszkańców miasta Leżajska, że w dniu 8 stycznia 2016 r. (piątek) o godz. 15.30 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Leżajsku odbędzie się XV (nadzwyczajna ) sesja Rady Miejskiej w LeżajskuPorządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
2. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązania finansowego dotyczącego projektu inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa jakości systemu oświaty w Leżajsku poprzez przebudowę i doposażenie Szkoły Podstawowej nr 1”.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązania finansowego dotyczącego projektu inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa jakości systemu oświaty w Leżajsku poprzez przebudowę i doposażenie Przedszkola Miejskiego nr 3”.
4. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta Leżajska na 2016 rok.
5. Zamknięcie obrad.
Data modyfikacji: 23-12-2016 13:15
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane