Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Zaproszenie na sesję Rady Miejskiej w Leżajsku w dniu 8 stycznia 2016 r.

Informuję zainteresowanych mieszkańców miasta Leżajska, że w dniu 8 stycznia 2016 r. (piątek) o godz. 15.30 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Leżajsku odbędzie się XV (nadzwyczajna ) sesja Rady Miejskiej w LeżajskuPorządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
2. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązania finansowego dotyczącego projektu inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa jakości systemu oświaty w Leżajsku poprzez przebudowę i doposażenie Szkoły Podstawowej nr 1”.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązania finansowego dotyczącego projektu inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa jakości systemu oświaty w Leżajsku poprzez przebudowę i doposażenie Przedszkola Miejskiego nr 3”.
4. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta Leżajska na 2016 rok.
5. Zamknięcie obrad.
Data modyfikacji: 23-12-2016 13:15
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane