Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Wybory uzupełniające ogłoszone

W związku z faktem, że pan Krzysztof Trębacz zrezygnował z mandatu radnego, bowiem został równocześnie wybrany na Burmistrza Leżajska, Wojewoda podkarpacki ogłosił termin wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Leżajsku w Okręgu wyborczym nr 12 oraz opublikował Kalendarz wyborczy:

 

Zarządzenie Wojewody Podkarpackiego 

 

W ślad za tym Komisarz Wyborczy w Rzeszowie I opublikował Komunikat z wyjaśnieniami w sprawie tworzenia komitetów wyborczych i zgłaszania kandydatów na radnego Rady Miejskiej w Leżajsku:

 

Komunikat Komisarza Wyborczego 

 

Również Burmistrz Leżajska opublikował Obwieszczenie w którym podaje do publicznej widomości informację o okregu wyborczym, jego granicach, numerze i liczbie radnych wybieranych w okręgu.

 

Obwieszczenie Burmistrza Leżajska

Data publikacji: 14-05-2024 14:44
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane