Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Burmistrz Leżajska powołał Zastępcę Burmistrza.

Burmistrz Leżajska Krzysztof Trębacz z dniem 9 maja br. powołał Waldemara Tłuczka na stanowisko Zastępcy Burmistrza. Zgodnie z zapisami ustawy o samorządzie gminnym w gminach do 20 000 mieszkańców może zostać powołany tylko jeden zastępca.

Waldemar Tłuczek dotychczas związany z leżajską oświatą nadzorował będzie m.in. realizację zadań z zakresu inwestycji, planowania przestrzennego, zarządzania infrastrukturą miejską oraz mieniem komunalnym, gospodarki nieruchomościami i geodezji, oświaty, promocji, współpracy z organizacjami pozarządowymi, sportu, kultury.

Zastępca Burmistrza.jpeg

 

Data publikacji: 09-05-2024 16:43
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane