Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

I sesja Rady Miejskiej w Leżajsku IX kadencji

7 maja 2024r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Leżajsku odbyła się I sesja Rady Miejskiej w Leżajsku.

Radni wybrani w wyborach samorządowych 7 kwietnia br. złożyli ślubowanie deklarując godne, rzetelne i uczciwe sprawowanie obowiązków radnego dla dobra miasta i jego mieszkańców.

Ślubowanie złożył również Burmistrz Leżajska Krzysztof Trębacz.

Na sesji wybrane zostało Prezydium Rady Miejskiej w osobach: Marcina Czubata  – Przewodniczącego oraz Stanisławy Bobowskiej i Edmunda Mroczkowskiego  – Wiceprzewodniczących.

Ukonstytuowały się również komisje stałe oraz doraźne organu stanowiącego.

 

Data publikacji: 08-05-2024 14:08
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane