Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

ZUS - Tydzień Przedsiębiorcy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza w dniach 11 - 15 września br. na bezpłatne seminaria w ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy”.
Tegoroczne przedsięwzięcie odbywa się pod hasłem „e-Składka - proste płatności z ZUS” nawiązując do wdrażanego od 1 stycznia 2018 r. ułatwienia dla płatników składek czyli e-Składki.

W jednym miejscu udostępniamy możliwość uzyskania wszelkich informacji związanych z nowym sposobem opłacania składek, prowadzeniem działalności gospodarczej, a także skorzystania z:

  1. Bezpłatnych seminariów tematycznych:
  • e-Składka - nowy wymiar rozliczeń,
  • startup dla nowych płatników,
  • ABC przedsiębiorcy,
  • świadczenia krótkoterminowe z systemu ubezpieczenia społecznego, wypłata i rozliczanie w ciężar składek na ubezpieczenia społeczne,
  • delegowanie pracowników w świetle przepisów prawa unijnego,
  • zwolnienia lekarskie od 1 lipca 2018 r. (e-ZLA).
  1. Konsultacji dotyczących usług oferowanych przez ZUS takich jak:
  • doradcy ds. ulg i umorzeń,
  • doradcy emerytalni.

Szkolenia odbywać się będą zarówno w placówkach ZUS na terenie województwa podkarpackiego jak i w siedzibach jednostek samorządów terytorialnych – które wyrażą zgodę i chęć współpracy w przedmiocie organizacji „Tygodnia Przedsiębiorcy”. W Leżajsku szkolenia zostały zaplanowane w dniach 11,13,14 września w siedzibie Inspektoratu ZUS. Więcej informacji o organizowanym przedsięwzięciu udziela Pan Wojciech Dyląg – nr tel. 17 867 52 18, e-mail:

 

PDFPLAKAT TP - Oddział w Rzeszowie (3).pdf (450,50KB)
 


 

 

Data publikacji: 05-09-2017 08:35
Data modyfikacji: 05-09-2017 08:38
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane