Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Gniazdo sokołów (pustułek)

Kamera obserwująca gniazdo sokołów (pustułek) umieszczona została w otworze strzelniczym zabytkowej wieży obronnej (teraz pełni rolę wieży dzwonniczej) w Leżajsku. Zapraszamy do oglądania - całodobowy streaming.

 

samica.png

Ona

 

samiec.jpeg

On


W wieży znajduje się również Punkt Informacji Turystycznej prowadzony przez Spółdzielnię Socjalną SZANSA w Leżajsku oraz platforma widokowa.

Zapraszamy do zwiedzania wieży (w programie film o historii Leżajska) od 1 maja wtorek-niedziela w godzinach 10:00-18:00.


 

Data publikacji: 12-04-2024 12:00
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane