Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 06.03.2024 5:39

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć czy można i ewentualnie gdzie zgłosić propozycje nazwy(patrona) nowego ronda koło klasztoru,(plac Mariacki),z poważaniem Adam G.

 

Dzień dobry, informuję, że nadawanie nazw ulic, placów i rond należy do wyłącznej kompetencji Rady Miejskiej w Leżajsku.  Rada Miejska będzie procedować w przedmiotowej sprawie w drugiej połowie bieżącego roku.

 

Nie ma przeszkód prawnych aby Mieszkańcy przedstawiali swoje propozycje nazwy, które zostaną poddane pod rozwagę organu stanowiącego.

 

Z poważaniem,

Agnieszka Wyczarska
Sekretarz Miasta

Data publikacji: 07-03-2024 08:54
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane