Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Remonty dróg miejskich

Szanowni Mieszkańcy,

 

Tegoroczna zima znacznie nadwerężyła stan nawierzchni dróg miejskich.

 

Rozpoczynamy właśnie remonty cząstkowe masą asfaltową. Mam nadzieję, że wykonawca prac będzie dysponował masą w technologii na gorąco, jeśli nie będzie to możliwe (niedziałające jeszcze wytwórnie mas bitumicznych) roboty będą prowadzone, ale z użyciem masy na zimno.

 

Informacje o stanie drogi i potrzebie jej naprawy z podaniem nazwy ulicy i numeru sąsiadującej nieruchomości można przekazać:

 

a/ 17 242 73 33 wew. 126 lub 125

b/

                                                                                                              Ireneusz Stefański

 

Data publikacji: 06-03-2024 14:29
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane