Facebook Miasta Leżajsk

UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM NA TERENIE MIASTA LEŻAJSKA

W związku z planowanym protestem rolników w najbliższy wtorek 20 lutego, mieszkańcy Leżajska muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Policjanci będą kierować na objazdy.

Urząd Miejski w Leżajsku informuje, że w wtorek, 20 lutego w godzinach od 12 do 17 odbędzie się planowany protest rolników, który może wpłynąć na utrudnienia w ruchu.

Mieszkańcy powinni spodziewać się możliwych utrudnień w rejonie ronda im. Jana Pawła II, oraz ulic Jarosławskiej, Rzeszowskiej, Plac Targowy oraz ulicy Mickiewicza na odcinku od ronda Jana Pawła II do ronda Antoniego Pelaciniego. W związku z tym apelujemy do wszystkich kierowców o wyrozumiałość oraz cierpliwość. Jeżeli konieczne będzie przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie  z dostępnych objazdów.

Data publikacji: 15-02-2024 10:07
Data modyfikacji: 15-02-2024 10:12