Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM NA TERENIE MIASTA LEŻAJSKA

W związku z planowanym protestem rolników w najbliższy wtorek 20 lutego, mieszkańcy Leżajska muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Policjanci będą kierować na objazdy.

Urząd Miejski w Leżajsku informuje, że w wtorek, 20 lutego w godzinach od 12 do 17 odbędzie się planowany protest rolników, który może wpłynąć na utrudnienia w ruchu.

Mieszkańcy powinni spodziewać się możliwych utrudnień w rejonie ronda im. Jana Pawła II, oraz ulic Jarosławskiej, Rzeszowskiej, Plac Targowy oraz ulicy Mickiewicza na odcinku od ronda Jana Pawła II do ronda Antoniego Pelaciniego. W związku z tym apelujemy do wszystkich kierowców o wyrozumiałość oraz cierpliwość. Jeżeli konieczne będzie przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie  z dostępnych objazdów.

Data publikacji: 15-02-2024 10:07
Data modyfikacji: 15-02-2024 10:12
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane