BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM NA TERENIE POWIATU LEŻAJSKIEGO

W piątek, 9 lutego, w godzinach od 10 do 15, odbędzie się planowany protest rolników, który może wpłynąć na utrudnienia w ruchu. Policjanci będą kierować na objazdy.

 

Należy spodziewać się możliwych utrudnień w rejonie skrzyżowania drogi K 77 z drogą gminną nr 104686R, prowadzącą na stację paliw POM w Wierzawicach. W związku z tym apelujemy do wszystkich kierowców o wyrozumiałość oraz cierpliwość. Jeżeli konieczne będzie przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów.

 

Zachęcamy do monitorowania komunikatów policyjnych oraz lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją na drogach.

 

Najświeższe wiadomości dotyczące utrudnień w komunikacji znaleźć można na stronie Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku TUTAJ.

Data modyfikacji: 08-02-2024 17:42
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane