BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Rozbudowy drogi wojewódzkiej

W  ramach zadania pn.: „Opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego i innych dokumentów wraz załącznikami dla zadania pn.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 877 Naklik-Leżajsk-Łańcut-Dylągówka-Szklary na odcinku ulic Przytorze, Hutnicza i Browarna, wraz z budową i przebudową niezbędnej infrastruktury technicznej, budowli i urządzeń budowlanych w m. Leżajsk” opracowany został program funkcjonalno - użytkowy dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 877, w tym opracowane zostały wstępne rozwiązania projektowe.

 

W ramach zadania nie została opracowywana dokumentacja projektowa (projekt budowlany) oraz nie uzyskiwane były żadne decyzje administracyjne umożliwiające realizację tej inwestycji.

 

Opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego (PFU) poprzedza opracowanie właściwej dokumentacji projektowej i przedstawia wstępne rozwiązania sytuacyjne i wysokościowe planowanej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 877. Na dalszym etapie przygotowania inwestycji do realizacji przyjęte założenia mogą zostać zmodyfikowane i uszczegółowiane adekwatnie do ustalonych uwarunkowań terenowych, środowiskowych i geologicznych. Zmiana może dotyczyć także zakresu dróg dla pieszych, dróg dla rowerów oraz pieszych i rowerów.

 

Poniżej w linku zamieszczono plany sytuacyjne, na tle ortofotomapy, będące częścią składową PFU:

 

http://owncloud.pzdw.pl/owncloud/index.php/s/aoFMpvUReBVwPpw

Data publikacji: 22-01-2024 08:59
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane