BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Burmistrz Leżajska informuje, że miasto rozpoczęło przygotowania do budowy budynku z mieszkaniami przeznaczonymi na sprzedaż z długoletnim okresem spłaty oraz wynajem w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Wszystkich zainteresowanych prosimy do końca maja br. o kontakt z Urzędem Miejskim w Leżajsku ul. Rynek 1 pok. nr 2; tel. 17 242 73 33 wewn. 115 lub 116.

Gimnazjaliści w Oklahomie

Gimnazjaliści z Leżajska biorą udział w Światowym Finale Konkursu Budowy i Programowania Robotów Botball 2017 w Oklahomie. Konkurs Botball oraz Światowa Konferencja robotyki Edukacyjnej to olbrzymie przedsięwzięcie, nawet na skalę Stanów Zjednoczonych. Setki uczniów z całego świata współzawodniczą ze sobą w zdrowej rywalizacji, ucząc się przy okazji bardzo trudnych zagadnień z zakresu automatyki, programowania, budowy robotów, pracy grupowej, planowania i realizacji projektów.

                Konkurs można śledzić pod linkiem: http://pl-botball.blogspot.com/

Data publikacji: 10-07-2017 08:38
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane