BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Rozpoczyna się przebudowa skrzyżowania ulic Mickiewicza, Klasztornej, Plac Mariacki i T. Michałka w Leżajsku.

Rozpoczyna się przebudowa skrzyżowania ulic Mickiewicza, Klasztornej, Plac Mariacki i Michałka w Leżajsku. Powstanie tu nowe rondo, mające za zadanie usprawnić ruch i poprawić bezpieczeństwo pieszych. Przebudowany zostanie także fragment ulicy Warszawskiej i Plac Mariacki.

W związku z rozpoczęciem prac, Eurovia Polska S.A. informuje o tymczasowej zmianie organizacji ruchu.
Od poniedziałku 4 września ulica Klasztorna (fragment od przebudowywanego skrzyżowania do wjazdu na parking przy hotelu “U Zygmuntów”) oraz ulica Plac Mariacki (fragment od przebudowywanego skrzyżowania do przejścia dla pieszych za skrzyżowaniem z ulicą Leśną) będą wyłączone z ruchu. Pojazdy kierowane będą ulicą Mickiewicza i Tomasza Michałka.

Wjazd i wyjazd ze sklepu Pepco możliwy będzie tylko od strony ulicy Klasztornej.
Dojazd z ulicy Mickiewicza do ulicy Warszawskiej lub Klasztoru OO. Bernardynów możliwy będzie ulicą Podleśną i Leśną. Natomiast z ulicy Klasztornej do ulicy Warszawskiej dojedziemy ulicą Przemysłową, Żeromskiego, Fabryczną, Hutniczą i Przytorze.
W związku z przebudową ulicy Warszawskiej, kierowców wjeżdżających i wyjeżdżających ze szpitala w kierunku przebudowywanego skrzyżowania prosimy o stosowanie się do poleceń i sygnałów dawanych przez osoby kierujące ruchem, tymczasowej sygnalizacji świetlnej oraz obowiązującego oznakowania.
Z uwagi na wzmożony ruch panujący na terenie prowadzonych prac, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza w pobliżu wjazdów i wyjazdów z budowy. W tych miejscach może występować chwilowe zatrzymanie ruchu, dlatego wszystkich kierowców bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Data publikacji: 01-09-2023 09:33
Data modyfikacji: 01-09-2023 09:33
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane