BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

„Plan gospodarki niskoemisyjnej dla gminy miasto leżajsk”

Nasze miasto przygotowuje się do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Chcąc podołać temu wyzwaniu musimy dokonać oceny gospodarki energią i szacunkowo zinwentaryzować emisję gazów cieplarnianych z terenu Leżajska.

Źródłem wiedzy będą badania ankietowe (całkowicie dobrowolne i z woli ankietowanego - anonimowe) przeprowadzone wśród mieszkańców, które dodatkowo pozwolą ocenić wielkość zainteresowania projektami instalacji odnawialnych źródeł energii dla obiektów prywatnych. Na tej podstawie dokonany zostanie szacunek potencjalnego dofinansowania projektów energetycznych przeznaczonych dla mieszkańców.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, którą w wersji papierowej pobrać można w siedzibie Urzędu Miejskiego w Leżajsku – Biuro Rozwoju Gospodarczego i Promocji Miasta pok. 23 lub w sekretariacie; w wersji elektronicznej –  link do ankiety: DOCXPOBIERZ.docx (22,32KB)


Wypełnione ankiety prosimy:

• wydrukować i złożyć w formie papierowej w Urzędzie Miejskim w Leżajsku (ul. Rynek 1 - sekretariat), lub
• przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Urzędu Miejskiego w Leżajsku (ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk),

lub

• przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: uml@miastolezajsk.pl z dopiskiem „Leżajsk – PGN”.

Dziękujemy.
(jb)

Data modyfikacji: 02-01-2017 09:30
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane