BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 03.07.2023

Panie Burmistrzu czy rozważał Pan rozstawienie na płycie rynku drewnianych konstrukcji z roślinami i ławeczkami , pomiędzy którymi można by rozciągnąć żagle. Były by to konstrukcje sezonowe, zapewniające spacerowiczom miejsce do odpoczynku i odrobinę cienia. Aktualnie osoby, które przychodzą na rynek np. na lody okupują parapetu wokół rynku i ani to ładne ani przyjemne. Anna L.

 

W odpowiedzi na pytanie przesłane w dniu 3 lipca 2023 r. informuję, że prace związane z „Kompleksową rewitalizacją przestrzeni miejskiej w Leżajsku” w ramach których został przebudowany Rynek były współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej nr VI „Spójność Przestrzenna i Społeczna” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Umowa o dofinansowane przewiduje okres trwałości projektu wynoszący 5 lat tj. do roku 2027. W tym czasie nie ma możliwości wprowadzania zmian w aktualnym zagospodarowaniu płyty Rynku.

 

Janusz Orłowski
Kierownik Referatu Inwestycji Miejskich

Data publikacji: 14-07-2023 10:10
Data modyfikacji: 14-07-2023 10:14
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane