Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pozbądź się azbestu

Burmistrz Leżajska  informuje, iż Gmina Miasto Leżajsk  otrzymała dotację z Ministerstwa Rozwoju i Finansów na aktualizację inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.

W związku z powyższym w miesiącach od maja do września 2017 roku na terenie Leżajska pracownicy Instytutu Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk (31-261 Kraków  ul. Wybickiego 7) przeprowadzą inwentaryzację wyrobów zawierających azbest. Osoby te będą posiadały stosowne upoważnienie Burmistrza Leżajska.

Prosimy mieszkańców o udostępnienie informacji na temat wyrobów zawierających azbest także zdemontowanych i zgromadzonych na posesjach.  Dzięki przeprowadzonej reinwentaryzacji miasto będzie miało możliwość pozyskania dotacji na usuwanie wyrobów azbestowych.

Mieszkańcy Leżajska zainteresowani usunięciem azbestu ze swojej posesji mogą zgłaszać ten fakt przedstawicielom firmy prowadzącej inwentaryzacje bądź do Urzędu Miejskiego.

Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać  pod nr telefonu 17 24 27 333 w. 141 lub e-mail: beata.jodkowska@miastolezajsk.pl. 

Za pomoc i zrozumienie dziękujemy.

Data publikacji: 04-05-2017 11:47
Data modyfikacji: 17-05-2017 08:21
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane