BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 16.03.2023 7:21

Dzień dobry. Czy wykonawca parkingu przy stadionie jest zobowiązany do naprawy chodnika przy ulicy Podolszyny, który został zniszczony ciężkim sprzętem podczas prac brukarskich.?

Zofia O.

 

W odpowiedzi na zapytanie wyjaśniam, że Wykonawca prac brukarskich w ramach przebudowy stadionu miejskiego nie ma w zakresie rzeczowym przebudowy chodnika wzdłuż ul. Podolszyny. Chodnik w obrębie stadionu wymaga przełożenia na całej długości. Prace te będą wykonywane w ramach bieżącego utrzymania dróg lub innych źródeł finansowania po zakończeniu prac związanych z przebudową i rozbudową stadionu.

 

Władysław Zagaja
Inspektor w Referacie Inwestycji Miejskich

Data publikacji: 28-03-2023 08:56
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane