BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 9.02.2023 18:50

Witam, chciałem się spytać kiedy będzie można składać już wnioski o przydział mieszkania z bloków które mają zostać zbudowane ? Ewentualnie u kogo będzie można zasięgnąć dogłębniejszych informacji?

Grzegorz G.

 

W odpowiedzi na pytanie dotyczące możliwości składania wniosków o przydział  mieszkań w planowanych do wybudowania budynkach przy zbiegu ulic Klasztornej i Wyspiańskiego w Leżajsku uprzejmie informuję, że Rada Miejska w Leżajsku w dniu 27 października 2022 r. podjęła uchwałę Nr LIII/347/22 w sprawie przeprowadzania naboru wniosków o zawarcie umowy najmu, w tym określenia kryterium pierwszeństwa, dodatkowych kryteriów pierwszeństwa, zasad przeprowadzania oceny punktowej oraz obowiązującej kaucji dla lokali mieszkalnych budowlanych w ramach społecznej inicjatywy mieszkaniowej.

Obecnie jest procedowane wydanie dla SIM Podkarpacie pozwolenia na budowę.

Po uzyskaniu pozwolenia Burmistrz Leżajska, przed ogłoszeniem naboru wniosków, zorganizuje dla zainteresowanych spotkanie w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku.

Termin spotkania zostanie podany do publicznej wiadomości.

 

 

Z poważaniem

Krzysztof Niemiec
Kierownik
Referatu Mienia Komunalnego i Gospodarki Gruntami

Data publikacji: 01-03-2023 14:16
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane