BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Wyjazd na targi do Chin!

Polska Agencja Inwestycji i Handlu rozpoczyna nabór na misję gospodarczą do Chin! Jeśli jesteś przedsiebiorcą, eksporterem, producentem, agentem handlowym  – wyjazd na Targi China – CEEC Investment and Trade Expo 2017 umożliwi ci pozyskanie wielu ciekawych kontaktów handlowych otwierających drogę do nawiązania współpracy z chińskim rynkiem. Targi odbędą się w dniach 8-12 czerwca 2017 w chińskim mieście Ningbo. Na targach ma być prezentowana oferta związana z takimi branżami, jak artykuły spożywcze, kosmetyki, nowoczesne wzornictwo (szkło, kryształ), towary codziennego użytku, dzieła sztuki, biżuteria, prezenty, artykuły gospodarstwa domowego, produkty ochrony zdrowia, itp. Targi będą okazją zarówno do nawiązania współpracy z chińską stroną oraz promocji własnej marki na tamtejszym rynku.

Dla wybranych przedsiębiorstw Polska Agencja Inwestycji i Handlu oferuje:

  • seminarium szkoleniowe "Jak przygotować się do targów?"
  • bezpłatną powierzchnię targową dla polskich firm w ramach polskiego stoiska narodowego (ok. 9 m2/firmę)
  • rabaty w hotelach na miejscu w Ningbo – hotele 3, 4, 5 – gwiazdkowe w cenie 320-560 RMB/dobę hotelową (ok. 45-78 EUR);
  • obsługę logistyczną - bezpłatny transport z Szanghaju do Ningbo oraz transport pomiędzy hotelem a kompleksem targowym;
  • udział w wydarzeniach organizowanych w czasie targów;
  • dedykowane spotkania B2B;
  • bezpłatne usługi tłumacza angielsko-chińskiego dla każdej firmy;
  • uproszczone procedury odprawy towarów;
  • bezpłatny transport towarów (na terytorium Chin);
  • pomoc przy przygotowaniu Państwa wizyty;
  • obiady biznesowe;
  • dedykowane warsztaty i spotkania biznesowe w Szanghaju;
  • wsparcie pracowników Agencji podczas misji;
  • zabudowa stoiska - koszt 3700 PLN (netto).

 

Organizatorzy targów przewidują szereg istotnych wydarzeń towarzyszących, m.in. konferencję na poziomie ministerialnym dotyczącą współpracy handlowo-inwestycyjnej, a także tydzień wymiany kulturalnej.

Rekrutacją eksporterów i zgłoszeniami do udziału w ekspozycji zajmuje się Polska Agencja Inwestycji i Handlu, która służy także szeregiem praktycznych uwag i wskazówek związanych z przygotowaniem się do tej imprezy (w tym ważne formalności dotyczące dostaw próbek towarów, aranżacji stoisk itp.)

Zgłoszenia należy składać do 16 kwietnia 2017 roku poprzez formularz elektroniczny pod adresem:

www.gochina.gov.pl/Ningbo_2017

Data publikacji: 05-04-2017 09:55
Data modyfikacji: 08-05-2017 10:13
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane