BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 13.01.2023 21:34

Witam Czy asfalt na ulicy Mickiewicza na odcinkach nie dawno wymienianych ( pomiędzy rondami ) zostanie w najbliższym czasie ponownie wymieniony czy z taką fuszerką będziemy musieli już żyć?

 

Miasto Leżajsk nie było inwestorem dla przeprowadzonego remontu ul. Mickiewicza, nie brało udziału w czynnościach odbiorowych i w chwili obecnej nie posiada informacji o jakości wykonanych robót. Sprawa ta została przekazana do Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie, który był inwestorem zadania i posiada wszelkie informacje o poprawności przeprowadzonych robót remontowych.

 

Z poważaniem

Norbert Gurdziel
Inspektor
Referatu Infrastruktury Miejskiej i Inwestycji

Data publikacji: 01-02-2023 09:37
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane