BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 29.01.2023 15:56

Imię i nazwisko: Maria Cz.

Adres e-mail: ****************

Temat: Inne

 

Dzień dobry. Kiedy będzie jakaś informacja o sprzedaży w mzk drugiej części węgla?

 

Sprzedaż węgla po preferencyjnych cenach dla mieszkańców Leżajska prowadzona jest  przez Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Leżajsku zgodnie ze sporządzoną w  urzędzie listą  według kolejności złożonych wniosków przez osoby zainteresowane zakupem tego węgla.

Pierwsza partia węgla w 2023 roku została dostarczona z kopalni  w dniu 26 stycznia, a jego sprzedaż realizowana jest zgodnie ze wspomnianą wyżej listą. Osoby zainteresowane zostaną poinformowane telefonicznie  przez pracowników MZK o możliwości zakupu węgla.

Z poważaniem

Beata Jodkowska
Kierownik Biura Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Leżajsku

Data publikacji: 01-02-2023 09:20
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane