BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

9 grudnia 2015 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Leżajsku odbyła się niezwykła uroczystość. Burmistrz Ireneusz Stefański podjął pary małżeńskie, które obchodziły w tym roku 50 rocznicę ślubu: Państwa Marię i Henryka Półtorak, Antoninę i Henryka Rumak oraz obchodzących 65 rocznicę ślubu Państwo Jadwiga i Kazimierz Chmura, w imieniu których medale odebrał syn Zbigniew.

Z tej okazji uhonorowani zostali „Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jubilatom wręczył je Burmistrz Leżajska Ireneusz Stefański. Spotkanie odbyło się w miłej i sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, życzenia, kwiaty, upominki od Burmistrza Miasta. Po części oficjalnej jubilaci zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek, któremu towarzyszyły chwile wspomnień.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane