BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Pytanie z 05.12.2022 14:45

Imię i nazwisko: Maria N.

Adres e-mail: ****************

Temat: Inne

 

Czy urząd miasta kontroluje mzk w sprawie rozdziału węgla wg kolejności złożonych wniosków czy jest to przekazane tylko w ręce pracowników mzk?

 

Sprzedaż węgla po preferencyjnych cenach dla mieszkańców Leżajska prowadzona jest  przez Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Leżajsku zgodnie ze sporządzoną w  Urzędzie Miejskim listą zainteresowanych osób według kolejności złożonych wniosków. W oparciu o tę listę przedstawiciel MZK telefonicznie powiadamia poszczególnych odbiorców węgla o dopełnienie formalności: zapłatę za węgiel i transport oraz planowany termin dostawy. Z treści pytania trudno wywnioskować o jaki przypadek chodzi i kogo dotyczy – w Urzędzie Miejskim naruszenia tej procedury przez pracowników MZK nie są znane.

Z poważaniem

Beata Jodkowska
Kierownik Biura Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Leżajsku

Data publikacji: 07-12-2022 14:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane