Facebook Miasta Leżajsk
Facebook Miasta Leżajsk
BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Projekty unijne
Projekty unijne
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Burmistrz Leżajska informuje, że

W sprawie dostawy, z każdą osobą, która złożyła wniosek o zakup węgla (zgodnie z kolejnością wpływu wniosków) kontaktować się będzie telefonicznie pracownik Miejskiego Zakładu Komunalnego – firmy, która w imieniu Miasta prowadzi sprzedaż.  Obowiązująca cena za zakup jednej tony węgla bez względu na jego sortyment wynosi 1899 zł.  Węgiel pochodził będzie z KWK Wesoła, KWK Staszic i KWK Ruch Chwałowice.

W dniu dzisiejszym dotarła pierwsza partia węgla sortymentu orzech pochodząca z kopalin Staszic, która będzie dystrybuowana przez MZK Sp. z o.o. w Leżajsku od przyszłego tygodnia.

 

_DSC0191.jpeg
_DSC0186.jpeg
_DSC0192.jpeg

 

Data publikacji: 02-12-2022 14:22
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane