BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Burmistrz Leżajska informuje, że

W sprawie dostawy, z każdą osobą, która złożyła wniosek o zakup węgla (zgodnie z kolejnością wpływu wniosków) kontaktować się będzie telefonicznie pracownik Miejskiego Zakładu Komunalnego – firmy, która w imieniu Miasta prowadzi sprzedaż.  Obowiązująca cena za zakup jednej tony węgla bez względu na jego sortyment wynosi 1899 zł.  Węgiel pochodził będzie z KWK Wesoła, KWK Staszic i KWK Ruch Chwałowice.

W dniu dzisiejszym dotarła pierwsza partia węgla sortymentu orzech pochodząca z kopalin Staszic, która będzie dystrybuowana przez MZK Sp. z o.o. w Leżajsku od przyszłego tygodnia.

 

_DSC0191.jpeg
_DSC0186.jpeg
_DSC0192.jpeg

 

Data publikacji: 02-12-2022 14:22
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane