BIP Leżajsk
Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty unijne
Projekty unijne
ePUAP
ePUAP
Godło Polski
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych
Dla słabowidzących
Wersja dla słabowidzących

Program „Klasztorne smaki” z wizytą w klasztorze oo. Bernardynów w Leżajsku

W niedzielę, 27 listopada, o godz. 10:10 na antenie TVP 1 odbędzie się emisja programu z cyklu „Klasztorne smaki”, który tym razem zagości u Ojców Bernardynów w Leżajsku.

Program prowadzi Remigiusz Rączka, który wraz z br. Władysławem przygotuje regionalne dania: podkarpackiego „kasiarza” z kaszy jaglanej oraz bernardyński bulion grzybowy z pierogami z mięsem.

Data publikacji: 24-11-2022 08:18
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (polityka prywatności). Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski reprezentowany przez Burmistrza Leżajska, z siedzibą przy ul. Rynek 1, 37-300 Leżajsk tel.17 242 73 33
e-mail: uml@miastolezajsk.pl
Polecane