LIV Sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

w Leżajsku odbędzie się LIV sesja Rady Miejskiej w Leżajsku

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z LIII sesji.
  3. Sprawozdanie z pracy Burmistrza w okresie międzysesyjnym.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia ceny skupu żyta do celów podatku rolnego na 2023 rok.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia kwoty stanowiącej średnią cenę sprzedaży drewna, przyjmowaną jako podstawę obliczania podatku leśnego na 2023 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Miasta Leżajska na 2022 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od właścicieli nieruchomości zamieszkałych.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej zawarcia umów dzierżawy na czas nieoznaczony z dotychczasowymi dzierżawcami.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia stawki za 1 km przebiegu pojazdu, uwzględnianej przy obliczaniu zwrotu rodzicom kosztów przewozu dzieci, młodzieży, uczniów oraz rodziców.
  11. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr LIII/352/22 Rady Miejskiej w Leżajsku z dnia 27 października 2022 roku w sprawie określenia stawek opłaty targowej oraz sposobu jej poboru.
  12. Zapytania i wolne wnioski.

Jerzy Jarosz

Rady Miejskiej w Leżajsku

Wszystkich uczestników sesji Rady Miejskiej w Leżajsku informujemy, iż obrady są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Transmisja (streaming) obrad jest dostępna w sieci Internet w dniu sesji pod adresem:

rada.miastolezajsk.pl

streaming2.jpeg

Natomiast nagrania archiwalnych sesji zamieszczane są na stronie internetowej:

rada.miastolezajsk.pl w zakładce Transmisja i Nagrania.

Data publikacji: 18-11-2022 13:53